Blue Flower

Clubkampioenschappen B-Poule TTV HEINO 9-1-2020 Uitslag

Poule A:                                                                             Poule B:

1: Francis v.d. Kamp      4*                                          1: Henk Roeke                               4*

2: Erik Kieftenbeld         2*                                          2: Pieter Naterop                           3*

3: Hennie Bruggeman    2*                                          3: Frans Willemsen                        3

4: Tamara Freriks           2                                             4: Bernardo Oosterlaar                 1

5: Jan Gosker                0                                             5: Jos Tiebot                                0

Poule C:                                                                              Poule D:

1: Stef Veldman            4*                                          1: Natascha Schuurman                4*

2: Ronald Kieftenbeld    3                                             2: Arjan Horstman                       3

3: Laurens Mulder         2*                                          3: Ans Morrenhof                          2

4: Heinz Bottenberg      1                                             4: Iwan Oosterlaar                       1

5: Masumi Ito               0                                             5: Erwin van Diepen                     0

*Geplaatst voor de A Poule 17-01-2020 om 19.30 uur

Kwartfinales:

Francis v.d. Kamp                            - Pieter Naterop                              = 3-0

Natascha Schuurman                     - Ronald Kieftenbeld                          = 3-2

Stef Veldman                                    - Arjan Horstman                           = 1-3

Henk Roeke                                       - Erik Kieftenbeld                          = 3-1

Halve Finales:

Natascha Schuurman                     - Francis v.d. Kamp                            = 0-3

Arjan Horstman                                - Henk Roeke                                 = 0-3

3e/4e Plaats:      Natascha Schuurman     - Arjan Horstman                    =3-1

Finale:                 Henk Roeke                       - Francis v.d. Kamp            =3-1

Plaats 9 t/m 12                                 Plaats 13 t/m 16                                              Plaats 17 t/m 20

09: Laurens Mulder        5            13: Iwan Oosterlaar                    6         17: Jos Tiebot                   4

10: Hennie Bruggeman  4            14: Bernardo Oosterlaar               4         18: Erwin van Diepen        3

11: Frans Willemsen      3            15: Tamara Freriks                       1        19: Jan Gosker                 3

12: Ans Morrenhof        0             16: Heinz Bottenberg                   1        20: Masumi Ito                 0