Blue Flower

Competitiebulletin nr. 03 najaar 2017 uitslagen

Uitslagen Senioren:

Promotieklasse A: vrijdag 06-10-2017: Trias 2 - Heino 1 = 5-5

Punten Heino 1: Thom v.d. Eijkel 2 - Paul Rouhof 2 - Marnick Krisman 1 - Dubbel 0

1e Klasse A: vrijdag 06-10-2017: TT Zwolle 4 - Heino 2 = 7-3

Punten Heino 2: Larry Chimezie 2 - Henk Kuiper 1 - Harry Bottenberg 0 - Dubbel 0

2e Klasse A: vrijdag 06-10-2017: Smash '70 6 - Heino 3 = 1-9

Punten Heino 3: Jordi Mulder 3 - Regina Woerlee 3 - Ismay de Jong 2 - Dubbel 1

2e Klasse B: vrijdag 06-10-2017: Smash '70 4 - Heino 4 = 6-4

Punten Heino 4: Fred van Ulsen 3 - Minh Pham 1 - Nick Pham 0 - Dubbel 0

3e Klasse E: donderdag 05-10-2017: Shot 78 4 - Heino 5 = 6-4

Punten Heino 5: Ep van Faassen 2 - Erik Kieftenbeld 1 - Ronald Kieftenbeld 1 - Dubbel 0

3e Klasse C: vrijdag 06-10-2017: Heino 6 - Smash 70 8 = 8-2

Punten Heino 6: Stef Veldman 3 - Natascha Godeschalk 2 - Peggy van Gurp 2 - Dubbel 1

3e Klasse D: vrijdag 06-10-2017: Harderwijk 2 - Heino 7 = 10-0

Punten Heino 7: Remko Dam 0 - Ben Schoorlemmer 0 - Sipke Hartman 0 - Dubbel 0

4e Klasse A: vrijdag 06-10-2017: Kampenion 10 - Heino 8 = 5-5

Punten Heino 8: Martin Weustink 2 - Hennie Bruggeman 2 - Arend Hofmeijer 0 - Dubbel 1

4e Klasse C: vrijdag 06-10-2017: TT Zwolle 12 - Heino 9 = 5-5

Punten Heino 9: Alfons van 't Erve 2 - Frans Willemsen 2 - Ans Morrenhof 0 - Dubbel 1

4e Klasse B: vrijdag 06-10-2017: Heino 10 - TT Zwolle 13 = 10-0

Punten Heino 10: Iwan Oosterlaar 3 - Frank Bom 3 - Tijmen Prins 3 - Dubbel 1

5e Klasse C: maandag 02-10-2017: Zwartsluis 5 - Heino 11 = 8-2

Punten Heino 11: Paul van Drongelen 1 - Daan Freriks 1 - Lisanne Godeschalk 0 - Dubbel 0

6e Klasse B: vrijdag 06-10-2017: Heino 12 - Gorssel 2 = 4-6

Punten Heino 12: Heinz Bottenberg 2 - Bernardo Oosterlaar 1 - Harry Willemsen 1- Dubbel 0

JEUGD: Zaterdag 08-10-2017:

1e Klasse: Smash 70 1 - Heino 1 = 2-8

Punten Heino 1: Tijmen Prins 3 - Stan Holsappel 3 - Hielke Prins 1 - Dubbel 1

3e Klasse:  Smash 70 2 - Heino 2 = 7-3

Punten Heino 2: Tom Woesthof 2 - Mats ten Vergert 1 - Tim Godeschalk 0 - Dubbel 0

5e Klasse: Trias 2 - Heino 3 = 3-7

Punten Heino 3: Jasper ter Horst 2 - Falco Wolkorte 2 - Tamara Freriks 2 - Dubbel 1