competitie bulletins

Uitslagen Senioren:

Promotieklasse A: vrijdag 13-04-2018: de Toekomst 3 - Heino 1 = 4-6

Punten Heino 1: Thom v.d. Eijkel 2 - Arnout Kok 2 - Paul Rouhof 1 - Dubbel 1

1e Klasse A: vrijdag 13-04-2018: Smash '70 3 - Heino 2 = 7-3

Punten Heino 2: Jordi Mulder 2 - Ismay de Jong 0 - Regina Woerlee 0 - Dubbel 1

1e Klasse B: vrijdag 13-04-2018: Heino 3 - Swift (D) 2 = 5-5

Punten Heino 3: Larry Chimezie 2 - Gert Machiels 1 - Henk Kuiper 1 - Dubbel 1

 

2e Klasse D: vrijdag 13-04-2018: De Toekomst 5 - Heino 4 = 5-5

Punten Heino 4: Fred van Ulsen 2 - Minh Pham Duc 2 - Henk Roeke 1 - Dubbel 0

3e Klasse C: maandag 09-04-2018: Futura 3 - Heino 5 = 3-7

Punten Heino 5: Arjan Horstman 3 - Ep van Faassen 2 - Ronald Kieftenbeld 1 - Dubbel1

3e Klasse A: vrijdag 13-04-2018: Heino 6 - TT Zwolle 9 = 4-6

Punten Heino 6: Tijmen Prins 2 - Francis vd Kamp 1 - Stef Veldman 1 - Dubbel 0

4e Klasse B: dinsdag 10-04-2018: Rijssen 2 - Heino 7 = 5-5

Punten Heino 7: Laurens Mulder 2 - Ben Schoorlemmer 2 - Pieter Naterop 1 - Dubbel 0

4e Klasse C: dinsdag 10-04-2018: DSC 1 - Heino 8 = 5-5

Punten Heino 8: Hennie Bruggeman 3 - Martin Weustink 2 - Coen Bosch 0 - Dubbel 0

4e Klasse B: vrijdag 13-04-2018: Heino 9 - Harderwijk 3 = 3-7

Punten Heino 9: Wesley Freriks 2 - Frank Bom 1 - Heinz Bottenberg 0 - Dubbel 0

5e Klasse B: vrijdag 13-04-2018: Heino 10 - DTV 84 6 = 7-3

Punten Heino 10: Stan Holsappel 3 - Ans Morrenhof 2 - Daan Freriks 1 - Dubbel 1

6e Klasse B: vrijdag 13-04-2018: TT Zwolle 15 - Heino 11 = 3-7

Punten Heino 11: Bernardo Oosterlaar 3 - Laurens Euren 3 - Netty Swartjes 0 - Dubbel1

Zaterdag 14-04-2018:

Hoofdklasse: Rijssen 1 - Heino 1 = 5-5

Punten Heino 1: Stan Holsappel 2 - Tijmen Prins 2 - Hielke Prins 0 - Dubbel 1

3e Klasse: Rijssen 2 - Heino 2 = 4-6

Punten Heino 2: Tom Woesthoff 2 - Mats ten Vergert 2 - Jasper ter Horst 1 - Dubbel 1

MA 16 apr 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Zwartsluis 2 - Heino 9

WO 18 apr 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Wham 1 - Heino 6

DO 19 apr 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Vined 1 - Heino 3

Afdelingscompetitie Senioren Heino 4 - Olympia (G) 2

Afdelingscompetitie Senioren Heino 5 - De Brug 8

Afdelingscompetitie Senioren Heino 8 - Shot '78 5

Afdelingscompetitie Senioren GTC 3 - Heino 10

VR 20 apr 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Heino 1 - Blauw-Wit 3

Afdelingscompetitie Senioren Heino 2 - Tafelten Zwolle 5

Afdelingscompetitie Senioren Heino 7 - Effekt '74 8

Afdelingscompetitie Senioren Heino 11 - Staphorst 2

ZA 21 apr 10:00

Afdelingscompetitie Jeugd Heino 1 - Blauw-Wit 1

Afdelingscompetitie Jeugd Heino 2 - De Veluwe 3