competitie bulletins

Uitslagen Senioren:

Promotieklasse A: Zaterdag 31-03-2018: Olst 1 - Heino 1 = 7-3

Punten Heino 1: Thom v.d. Eijkel 1 - Paul Rouhof 1 - Arnout Kok 1 - Dubbel

1e Klasse A: Vrijdag 06-04-2018: Wezep 2 - Heino 2 = 5-5

Punten Heino 2: Jordi Mulder 3 - Ismay de Jong 1 - Marnick Krisman 1

1e Klasse B: vrijdag 06-04-2018: Heino 3 - Trias 3 = 4-6

Punten Heino 3: Gert Machiels 2 - Harry Bottenberg 1 - Larry Chimezie 1 - Dubbel 0

2e Klasse D: maandag 26-03-2018: Holten 2 - Heino 4 = 2-8

Punten Heino 4: Fred van Ulsen 3 - Nick Pham 3 - Henk Roeke 1 - Dubbel 1

3e Klasse C: donderdag 29-03-2018: Wijhe 1 - Heino 5 = 6-4

Punten Heino 5: Erik Kieftenbeld 1 - Arjan Horstman 1 - Ep van Faassen 1 - Dubbel 1

3e Klasse A: vrijdag 06-04-2018: Heino 6 - Kampenion 7 = 3-7

Punten Heino 6: Francis v.d. Kamp 2 - Tijmen Prins 1 - Stef Veldman 0 - Dubbel 0

4e Klasse E: vrijdag 06-04-2018: TT Zwolle 11 - Heino 7 = 3-7

Punten Heino 7: Frans Willemsen 3 - Pieter Naterop 3 - Sip Hartman 0 - Dubbel 1

4e Klasse C: maandag 26-03-2018:Wijhe 2 - Heino 8 = 7-3

Punten Heino 8: Stan Holsappel 3 - Hennie Bruggeman 0 - Martin Weustink 0 - Dubbel 0

4e Klasse B: vrijdag 06-04-2018: Heino 9 - Kampenion 10 = 0-10

Punten Heino 9: Monique Horstman 0 - Wesley Freriks 0 - Alfons van 't Erve 0 -Dubbel 0

5e Klasse B: vrijdag 06-04-2018: Heino 10 - Harderwijk 4 = 1-9

Punten Heino 10: Daan Freriks 1 - Ans Morrenhof 0 - Lia Linthorst 0 - Dubbel 0

6e Klasse B: vrijdag 06-04-2018: NTC Leogang 5 - Heino 11 = 7-3

Punten Heino 11: Netty Swartjes 1 - Harry Willemsen 1 - Bernardo Oosterlaar 1-Dubbel0

Zaterdag 31-03-2018:

Hoofdklasse: Heino 1 - TT Zwolle 1 = 3-7

Punten Heino 1: Tijmen Prins 2 - Stan Holsappel 1 - Hielke Prins 0 - Dubbel 0

3e Klasse: Heino 2 - de Brug 2 = 4-6

Punten Heino 2: Mats ten Vergert 3 - Jasper ter Horst 1 - Tamara Freriks 0 - Dubbel 0

Zaterdag 07-04-2018:

Hoofdklasse: Leogang 1 - Heino 1 = 8-2

Punten Heino 1: Hielke Prins 1 - Tijmen Prins 1 - Stan Holsappel 0 - Dubbel 0

3e Klasse: DTS 2 - Heino 2 = 5-5

Punten Heino 2: Mats ten Vergert 3 - Jasper ter Horst 1 - Tamara Freriks 0 - Dubbel 0

MA 09 apr 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Futura 1 - Heino 5

DI 10 apr 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Rijssen 2 - Heino 7

Afdelingscompetitie Senioren DSC 1 - Heino 8

VR 13 apr 19:45

Afdelingscompetitie Senioren Smash '70 (H) 3 - Heino 2

VR 13 apr 20:00

Afdelingscompetitie Senioren De Toekomst 3 - Heino 1

Afdelingscompetitie Senioren Heino 3 - Swift (D) 2

Afdelingscompetitie Senioren De Toekomst 5 - Heino 4

Afdelingscompetitie Senioren Heino 6 - Tafelten Zwolle 9

Afdelingscompetitie Senioren Heino 9 - Harderwijk 3

Afdelingscompetitie Senioren Heino 10 - DTV '84 6

Afdelingscompetitie Senioren Tafelten Zwolle 15 - Heino 11

ZA 14 apr 14:00

Afdelingscompetitie Jeugd Rijssen 1 - Heino 1

Afdelingscompetitie Jeugd Rijssen 3 - Heino 2

MA 16 apr 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Zwartsluis 2 - Heino 9

WO 18 apr 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Wham 1 - Heino 6

DO 19 apr 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Vined 1 - Heino 3

Afdelingscompetitie Senioren Heino 4 - Olympia (G) 2

Afdelingscompetitie Senioren Heino 5 - De Brug 8

Afdelingscompetitie Senioren Heino 8 - Shot '78 5

Afdelingscompetitie Senioren GTC 3 - Heino 10

VR 20 apr 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Heino 1 - Blauw-Wit 3

Afdelingscompetitie Senioren Heino 2 - Tafelten Zwolle 5

Afdelingscompetitie Senioren Heino 7 - Effekt '74 8

Afdelingscompetitie Senioren Heino 11 - Staphorst 2

ZA 21 apr 10:00

Afdelingscompetitie Jeugd Heino 1 - Blauw-Wit 1

Afdelingscompetitie Jeugd Heino 2 - De Veluwe 3