competitie bulletins

Uitslagen Senioren:

Promotieklasse A: vrijdag 23-03-2018: Heino 1 - TT Zwolle 4 = 8-2

Punten Heino 1: Arnout Kok 3 - Paul Rouhof 3 - Thom v.d. Eijkel 1 - Dubbel 1

1e Klasse A: vrijdag 23-03-2018: Heino 2 - Dronten 1 = 3-7

Punten Heino 2: Ismay de Jong 1 - Marnick Krisman 1 - Regina Woerlee 1 - Dubbel 1

1e Klasse B: vrijdag 23-03-2018: Effekt 74 2 - Heino 3 =7-3

Punten Heino 3: Gert Machiels 2 - Henk Kuiper 1 - Harry Bottenberg 0 - Dubbel 0

 

2e Klasse D: donderdag 22-03-2018: Heino 4 - Hatac 2 = 6-4

Punten Heino 4: Fred van Ulsen 2 - Minh Pham Duc 2 - Henk Roeke 1 - Dubbel 1

3e Klasse C: donderdag 22-03-2018: Heino 5 - Kampenion 9 = 3-7

Punten Heino 5: Ep van Faassen 2 - Arjan Horstman 1 - Ronald Kieftenbeld 0 - Dubbel 0

3e Klasse A: vrijdag 23-03-2018: Hoonhorst 1 - Heino 6 = 4-6

Punten Heino 6: Tijmen Prins 3 - Francis v.d. Kamp 1 - Stef Veldman 1 - Dubbel 1

4e Klasse E: vrijdag 23-03-2018: Heino 7 - MTC 3 = 6-4

Punten Heino 7: Pieter Naterop 2 - Frans Willemsen 2 - Laurens Mulder 1 - Dubbel 1

4e Klasse C: vrijdag 23-03-2018: Heino 8 - Olst 3 = 6-4

Punten Heino 8: Stan Holsappel 3 - Martin Weustink 2 - Coen Bosch 0 - Dubbel 1

4e Klasse B: vrijdag 23-03-2018: Batfighters 2 - Heino 9 = 4-6

Punten Heino 9: Wesley Freriks 3 - Monique Horstman 2 - Iwan Oosterlaar 1 - Dubbel 0

5e Klasse B: vrijdag 23-03-2018: TT Zwolle 13 -Heino 10 = 6-4

Punten Heino 10: Ans Morrenhof 2 - Daan Freriks 1 - Heinz Bottenberg 1 - Dubbel 0

6e Klasse B: vrijdag 23-03-2018: Heino 11 - DTV 84 8 = 5-5

Punten Heino 11: Bernardo Oosterlaar 3 - Laurens Euren 2 - Netty Swartjes 0 - Dubbel 0

Jeugd Zaterdag 24-03-2018:

Hoofdklasse: DTV '84 1 - Heino 1 = 4-6

Punten Heino 1: Tijmen Prins 3 - Hielke Prins 1 - Stan Holsappel 1 - Dubbel 1

3e Klasse: Torenstad 2 - Heino 2 = 5-5

Punten Heino 2: Tom Woesthoff 3 - ter Horst 1 - Tamara Freriks 0 - Dubbel 1

Programma:

MA 26 mrt 19:45

Afdelingscompetitie Senioren Wijhe 2 - Heino 8

MA 26 mrt 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Holten 2 - Heino 4

DO 29 mrt 19:45

Afdelingscompetitie Senioren Wijhe 1 - Heino 5

ZA 31 mrt 10:00

Afdelingscompetitie Jeugd Heino 1 - Tafelten Zwolle 1

Afdelingscompetitie Jeugd Heino 2 - De Brug 2

ZA 31 mrt 15:00

Afdelingscompetitie Senioren Olst 1 - Heino 1

VR 06 apr 19:30

Afdelingscompetitie Senioren Bosman/Wezep 2 - Heino 2

Afdelingscompetitie Senioren NTC Leogang 5 - Heino 11

VR 06 apr 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Heino 3 - Trias 3

Afdelingscompetitie Senioren Heino 6 - Kampenion 7

Afdelingscompetitie Senioren Heino 9 - Kampenion 10

Afdelingscompetitie Senioren Tafelten Zwolle 11 - Heino 7

Afdelingscompetitie Senioren Heino 10 - Harderwijk 4

ZA 07 apr 09:30

Afdelingscompetitie Jeugd NTC Leogang 1 - Heino 1

ZA 07 apr 13:00

Afdelingscompetitie Jeugd DTS 2 - Heino 2