competitie bulletins

Uitslagen Senioren:

Promotieklasse A: vrijdag 16-03-2018: Blauw-wit 3 - Heino 1 = 6-4

Punten Heino 1: Arnout Kok 2 - Paul Rouhof 1 - Gert Machiels 1 - Dubbel 0

1e Klasse A: vrijdag 16-03-2018: TT Zwolle 5 - Heino 2 = 0-10

Punten Heino 2: Jordi Mulder 3 - Ismay de Jong 3 - Regina Woerlee 3 - Dubbel 1

1e Klasse B: vrijdag 16-03-2018: Heino 3 - Vined 1 = 7-3

Punten Heino 3: Larry Chimezie 3 - Henk Kuiper 2 - Harry Bottenberg 2 - Dubbel 0

 

2e Klasse D: Donderdag 15-03-2018: Olympia 2 - Heino 4 = 6-4

Punten Heino 4: Henk Roeke 2 - Fred van Ulsen 1 - Nick Pham 1 - Dubbel 0

3e Klasse C: dinsdag 13-03-2018: De Brug 8 - Heino 5 = 7-3

Punten Heino 5: Erik Kieftenbeld 1 - Ronald Kieftenbeld 1 - Arjan Horstman 1 - Dubbel 0

3e Klasse A: vrijdag 16-03-2018: Heino 6 - Wham 1 = 8-2

Punten Heino 6: Stef Veldman 3 - Francis v.d. Kamp 2 - Tijmen Prins 2 - Dubbel 1

4e Klasse E: vrijdag 16-03-2018: Effekt '74 8 - Heino 7 = 0-10

Punten Heino 7: Laurens Mulder 3 - Pieter Naterop 3 - Ben Schoorlemmer 3 - Dubbel 1

4e Klasse C: maandag 12-03-2018: Shot '78 5 - Heino 8 = 3-7

Punten Heino 8: Hennie Bruggeman 3 - Martin Weustink 3 - Wesley Freriks 0 - Dubbel 1

4e Klasse B: donderdag 15-03-2018: Heino 9 - Zwartsluis 2 = 2-8

Punten Heino 9: Monique Horstman 1 - Frank Bom 1 - Wesley Freriks 0 - Dubbel 0

5e Klasse B: vrijdag 16-03-2018: Heino 10 - GTC 3 = 4-6

Punten Heino 10: Stan Holsappel 1 - Heinz Bottenberg 0 - Daan Freriks 0 - Dubbel 0

Tegenstander was met 2 spelers

6e Klasse B: maandag 12-03-2018: Staphorst 2 - Heino 11 = 7-3

Punten Heino 11: Paul van Drongelen 2 - Ruud Meijer 1 - Netty Swartjes 0 - Dubbel 0

Jeugd Zaterdag 17-03-2018:

Hoofdklasse: Blauw Wit 1 - Heino 1 = 0-10

Punten Heino 1: Tijmen Prins 0 - Hielke Prins 0 - Stan Holsappel 0 - Dubbel 0

3e Klasse: De Veluwe 3 - Heino 2 = 4-6

Punten Heino 2: Tom Woesthof 3 - Mats ten Vergert 3 - Jasper ter Horst 0 - Dubbel 0

Programma 18-3 t/m 24-3:

DO 22 mrt 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Heino 4 - HATAC 2

Afdelingscompetitie Senioren Heino 5 - Kampenion 9

Afdelingscompetitie Senioren Heino 8 - Olst 3

VR 23 mrt 19:45

Afdelingscompetitie Senioren Hoonhorst 1 - Heino 6

Afdelingscompetitie Senioren Batfighters 2 - Heino 9

VR 23 mrt 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Heino 1 - Tafelten Zwolle 4

Afdelingscompetitie Senioren Heino 2 - Dronten '74 1

Afdelingscompetitie Senioren Effekt '74 2 - Heino 3

Afdelingscompetitie Senioren Heino 7 - MTC 3

Afdelingscompetitie Senioren Tafelten Zwolle 13 - Heino 10

Afdelingscompetitie Senioren Heino 11 - DTV '84 8

ZA 24 mrt 10:00

Afdelingscompetitie Jeugd Torenstad 2 - Heino 2

ZA 24 mrt 14:00

Afdelingscompetitie Jeugd DTV '84 1 - Heino 1