competitie bulletins

Uitslagen Senioren:

Promotieklasse A: vrijdag 23-02-2018: DTS 1 - Heino 1 = 8-2

Punten Heino 1: Paul Rouhof 1 - Arnout Kok 1 - Thom v.d. Eijkel 0 - Dubbel 0

1e Klasse A: vrijdag 23-02-2018: Kampenion 5 - Heino 2 = 4-6

Punten Heino 2: Regina Woerlee 3 - Jordi Mulder 2 - Marnick Krisman 1 - Dubbel 0

1e Klasse B: vrijdag 23-02-2018: Heino 3 - Smash 70 2 = 4-6

Punten Heino 3: Gert Machiels 2 - Larry Chimezie 1 - Henk Kuiper 1 - Dubbel 0

 

2e Klasse D: vrijdag 23-02-2018: Entac 4 - Heino 4 = 4-6

Punten Heino 4: Minh Pham Duc 3 - Fred van Ulsen 2 - Henk Roeke 1 - Dubbel 0

3e Klasse C: donderdag 22-02-2018: Vined 3 - Heino 5 = 5-5

Punten Heino 5:Erik Kieftenbeld 2 - Ep van Faassen 2 - Ronald Kieftenbeld 0 - Dubbel 1

3e Klasse A: vrijdag 23-02-2018: Heino 6 - Emmeloord 2 = 6-4

Punten Heino 6:Tijmen Prins 3 - Francis v.d. Kamp 2 - Stef Veldman 1 - Dubbel 0

4e Klasse E: maandag 19-02-2018: DTV 84 4 - Heino 7 =5-5

Punten Heino 7: Ben Schoorlemmer 2 - Laurens Mulder 1 - Sip Hartman 1 - Dubbel 1

4e Klasse C: Donderdag 22-02-2018: Vined 4 - Heino 8 = 4-6

Punten Heino 8: Hennie Bruggeman 3 - Martin Weustink 2 - Laurens Euren 0 - Dubbel 1

4e Klasse B: vrijdag 23-02-2018: Heino 9 - Leogang 4 = 0-10

Punten Heino 9: Wesley Freriks 0 - Monique Horstman 0 - Frank Bom 0 - Dubbel 0

5e Klasse B: vrijdag 23-02-2018: Heino 10 - Zwartsluis 5 = 2-8

Punten Heino 10: Heinz Bottenberg 1 - Ans Morrenhof 1 - Lia Linthorst 0 - Dubbel 0

6e Klasse B: maandag 19-02-2018: DTV 84 7 - Heino 11 = 0-10

Punten Heino 11: Paul van Drongelen 3 - Laurens Euren 3 - Harry Willemsen 3

- Dubbel 1

Jeugd: Zaterdag 24-02-2018:

Hoofdklasse: Heino 1 - Leogang 1 = 6-4

Punten Heino 1: Stan Holsappel 1 - Tijmen Prins 1 - Hielke Prins 0 - Dubbel 1

(Tegenstander met 2 personen)

3e Klasse: Heino 2 - DTS 2 = 3-7

Punten Heino 2: Mats ten Vergert 3 - Tamara Freriks 0 - Falco Wolkorte 0 - Dubbel 0

DO 01 mrt 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Heino 5 - Futura 1

MA 05 mrt 19:45

Afdelingscompetitie Senioren DTV '84 6 - Heino 10

VR 09 mrt 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Swift (D) 2 - Heino 3

Afdelingscompetitie Senioren Tafelten Zwolle 9 - Heino 6

Afdelingscompetitie Senioren Harderwijk 3 - Heino 9