competitie bulletins

Uitslagen Senioren:

Promotieklasse A: vrijdag 9-2-2018: Heino 1 - DTS 1 = 4-6

Punten Heino 1: Paul Rouhof 2 - Arnout Kok 1 - Thom v.d. Eijkel 1 - Dubbel 0

1e Klasse A: vrijdag 9-2-2018: Heino 2 - Kampenion 5 = 7-3

Punten Heino 2: Jordi Mulder 3 - Regina 3 - Ismay de Jong 1 - Dubbel 0

1e Klasse B: vrijdag 9-2-2018: Smash 70 2 - Heino 3 = 2-8

Punten Heino 3: Harry Bottenberg 3 - Larry Chimezie 3 - Henk Kuiper 2 - Dubbel 0

2e Klasse D: donderdag 8-2-2018: Heino 4 - Entac 4 = 6-4

Punten Heino 4: Nick Pham 3 - Fred van Ulsen 2 -Henk Roeke 1 - Dubbel 0

3e Klasse C: donderdag 8-2-2018: Heino 5 - Vined 3 = 5-5

Punten Heino 5: Ep van Faassen 2 - Erik Kieftenbeld 1 - Arjan Horstman 1 - Dubbel 1

3e Klasse A: vrijdag 9-2-2018: Emmeloord 2 - Heino 6 = 7-3

Punten Heino 6: Francis v.d. Kamp 2 - Stef Veldman 0 - Geen speler 0 - Dubbel 1

4e Klasse F: vrijdag 9-2-2018: Heino 7 - DTV 84 4 = 6-4

Punten Heino 7: Pieter Naterop 2 - Ben Schoorlemmer 2 -Hennie Bruggeman 1 - Dubbel1

4e Klasse C: donderdag 9-2-2018: Heino 8 - Vined 4 = 6-4

Punten Heino 8: Hennie Bruggeman 2 - Martin Weustink 2 - Coen Bosch 1 - Dubbel 1

4e Klasse B: vrijdag 9-2-2018: Leogang 4 - Heino 9 = 6-4

Punten Heino 9: Iwan Oosterlaar 2 - Frank Bom 1 - Monique Horstman 1 - Dubbel 0

5e Klasse E: maandag 5-2-2018: Zwartsluis 5 - Heino 10 = 7-3

Punten Heino 10: Heinz Bottenberg 1 - Lia Linthorst 1 - Harry Willemsen 1 - Dubbel 0

5e Klasse E: vrijdag 9-2-2018: Harderwijk 4 - Heino 10 = 4-6 *(inhaal)

Punten Heino 10: Ans Morrenhof 1 - Lia Linthorst 1 - Heinz Bottenberg 0 - Dubbel 1

*3 punten Harderwijk was met 2 spelers

6e Klasse B: vrijdag 9-2-2018: Heino 11 - DTV 84 7 = 7-3

Punten Heino 11: Bernardo Oosterlaar 3 - Harry Willemsen 3 -Netty Swartjes 0 - Dubbel1

                            Meeste punten teams:      Topscorers:

Winst            : 7      1: Heino 7     22 Punten      1: Jordi Mulder        8

Gelijk           : 1      2: Heino 11    20 Punten      2: Ep van Faassen    8

Verlies          : 3      3: Heino 4,8   19 Punten      3: Harry Willemsen   8

Programma: 12-02-2018 t/m 24-02-2018:

DO 15 feb 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Heino 4 - De Toekomst 5

Afdelingscompetitie Senioren Heino 5 - Futura 1

Afdelingscompetitie Senioren Heino 8 - DSC 1

VR 16 feb 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Heino 1 - De Toekomst 3

Afdelingscompetitie Senioren Heino 2 - Smash '70 (H) 3

Afdelingscompetitie Senioren Heino 7 - Rijssen 2

Afdelingscompetitie Senioren Heino 11 - Tafelten Zwolle 15

ZA 17 feb 10:00

Afdelingscompetitie Jeugd Heino 1 - Rijssen 1

Afdelingscompetitie Jeugd Heino 2 - Rijssen 3

MA 19 feb 19:45

Afdelingscompetitie Senioren DTV '84 4 - Heino 7

Afdelingscompetitie Senioren DTV '84 7 - Heino 11

DO 22 feb 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Vined 3 - Heino 5

Afdelingscompetitie Senioren Vined 4 - Heino 8

VR 23 feb 20:00

Afdelingscompetitie Senioren DTS 1 - Heino 1

Afdelingscompetitie Senioren Heino 3 - Smash '70 (H) 2

Afdelingscompetitie Senioren Kampenion 5 - Heino 2

Afdelingscompetitie Senioren ENTAC 4 - Heino 4

Afdelingscompetitie Senioren Heino 6 - Emmeloord 2

Afdelingscompetitie Senioren Heino 9 - NTC Leogang 4

Afdelingscompetitie Senioren Heino 10 - Zwartsluis 5

ZA 24 feb 10:00

Afdelingscompetitie Jeugd Heino 1 - NTC Leogang 1

Afdelingscompetitie Jeugd Heino 2 - DTS 2