competitie bulletins

Uitslagen Senioren:

Promotieklasse A: vrijdag 02-02-2018: Heino 1 - Olst 1 = 4-6

Punten Heino 1: Thom v.d. Eijkel 2 - Arnout Kok 1 - Paul Rouhof 0 - Dubbel 1

1e Klasse A: vrijdag 02-02-2018: Heino 2 - Bosman/Wezep 2 = 5-5

Punten Heino 2: Jordi Mulder 3 - Regina Woerlee 2 - Ismay de Jong 0 - Dubbel 0

1e Klasse B: vrijdag 02-02-2018: Trias 3 - Heino 3 =5-5

Punten Heino 3: Gert Machiels 2 - Harry Bottenberg 2 - Henk Kuiper 1 - Dubbel 0

2e Klasse D: Donderdag 01-02-2018: Heino 4 - Holten 2 = 8-2

Punten Heino 4: Nick Pham 3 - Fred van Ulsen 2 - Henk Roeke 2 - Dubbel 1

3e Klasse C: donderdag 01-02-2018: Heino 5 - Wijhe 1 = 6-4

Punten Heino 5: Ep van Faassen 3 - Erik Kieftenbeld 2 - Arjan Horstman 1 - Dubbel 0

3e Klasse A: vrijdag 02-02-2018: Kampenion 7 - Heino 6 = 8-2

Punten Heino 6: Tijmen Prins 2 - Pieter Naterop 0 - Stef Veldman 0 - Dubbel 0

4e Klasse E: vrijdag 02-02-2018: Heino 7 - TT Zwolle 11 =8-2

Punten Heino 7: Ben Schoorlemmer 3 - Laurens Mulder 2 - Coen Bosch 2 - Dubbel 1

4e Klasse C: donderdag 01-02-2018: Heino 8 - Wijhe 2 = 5-5

Punten Heino 8: Martin Weustink 2 - Hennie Bruggeman 2 - Coen Bosch 1 - Dubbel 0

4e Klasse B: vrijdag 02-02-2018: Kampenion 10 - Heino 9 =9-1

Punten Heino 9: Wesley Freriks 1 - Iwan Oosterlaar 0 - Monique Horstman 0 - Dubbel 0

5e Klasse B: wedstrijd is verzet naar volgende week 09-02

6e Klasse B: vrijdag 02-02-2018: Heino 11 - Leogang 5 = 7-3

Punten Heino 5: Laurens Euren 3 - Harry Willemsen 2 - Bernardo Oosterlaar 1 - Dubbel 1

Jeugd: zaterdag 03-02-2018

Hoofdklasse A: TT Zwolle 1 - Heino 1 =10-0

Punten Heino 1: Tijmen Prins 0 - Stan Holsappel 0 - Hielke Prins 0 - Dubbel 0

3e Klasse: De Brug 2 - Heino 2 = 8-2

Punten Heino 2: Tom Woesthof 2 - Sjon Plattel 0 - Tamara Freriks 0 - Dubbel 0

Top 3: Senioren: 1: Ep van Faassen 6 - Thom v.d. Eijkel 5 - Jordi Mulder 5 - Hennie Bruggeman 5 - Martin Weustink 5 - Laurens Mulder 5 - Harry Willemsen 5

Voorjaarscompetitie 2018: Competitieprogramma op datum (03-02-2018 t/m 17-02-2018)

MA 05 feb

20:00 Afdelingscompetitie Senioren Zwartsluis 5 - Heino 10

DO 08 feb 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Heino 4 - ENTAC 4

Afdelingscompetitie Senioren Heino 5 - Vined 3

Afdelingscompetitie Senioren Heino 8 - Vined 4

VR 09 feb 19:30

Afdelingscompetitie Senioren NTC Leogang 4 - Heino 9

VR 09 feb 19:45

Afdelingscompetitie Senioren Smash '70 (H) 2 - Heino 3

VR 09 feb 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Heino 1 - DTS 1

Afdelingscompetitie Senioren Heino 2 - Kampenion 5

Afdelingscompetitie Senioren Emmeloord 2 - Heino 6

Afdelingscompetitie Senioren Heino 7 - DTV '84 4

Afdelingscompetitie Senioren Harderwijk 4 - Heino 10

Afdelingscompetitie Senioren Heino 11 - DTV '84 7

DO 15 feb 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Heino 4 - De Toekomst 5

Afdelingscompetitie Senioren Heino 5 - Futura 1

Afdelingscompetitie Senioren Heino 8 - DSC 1

VR 16 feb 20:00

Afdelingscompetitie Senioren Heino 1 - De Toekomst 3

Afdelingscompetitie Senioren Heino 2 - Smash '70 (H) 3

Afdelingscompetitie Senioren Heino 7 - Rijssen 2

Afdelingscompetitie Senioren Heino 11 - Tafelten Zwolle 15

ZA 17 feb 10:00

Afdelingscompetitie Jeugd Heino 1 - Rijssen 1

Afdelingscompetitie Jeugd Heino 2 - Rijssen 3